Biz Kimiz ve Yayın Hakları

Biz Kimiz ve Yayın Hakları

Sizler ışığın içerisinde bulunan bireylersiniz. Bilim, sanat, ve edebiyat medeniyettir ve bizler bu medeniyetin savunucularıyız. Bu kuruluş ise sizlerin sesidir, sizlerin sesi ise bilimdir, sanattır… yazılarınız emekleriniz ise sizlerin bir parçasıdır.

Biz meraklı, araştırmayı seven ve bilimsel bilgiyi her daim ön planda tutan insanlarız. Önceliğimiz bilgiyi yaymak ve halka indirmektir. Araştırmacı kişilikte bulunan bireyler yetiştirmek ve merak dürtüsünü ortaya çıkartmaktır amacımız.

Kozmosun Genetiği ilk kurulduğu zaman sadece Uzay bilimleri ve biyoloji alanında faaliyette olacaktı. Gördük ki değerli okuyucularımız, sizler, farklı alanlara da ilgi gösteriyorsunuz. Yaptığınız araştırmalarda bir ön okuma yahut akademik yazılar istiyorsunuz, en azından bizlerin amacı sizleri akademik bilgiye yönlendirmek. Sizleri , değerli okuyucularımızı bilgi etrafında toplamak ve cehaletin karanlığında daha donanımlı bir hale getirmek.. ‘’Bu ülkeden bir şey olmaz diyenler’’ var, ‘’artık bu ülke bitti’’ diyenler var fakat bizler bilimin, doğru ve objektif bilginin ışığında Mustafa Kemal Atatürk’ün işaret ettiği muasır medeniyetler seviyesine çıkartacağız. Bir hayal değil , gerçek olacak.

Peki gelecekte sizleri neler bekliyor ? Ne vaat ediyor bu senatörler ?

Planlarımız arasında kitap basımı; başta uzay bilimleri ve tarih-mitoloji alanı olmak üzere konferanslarımız ; robotik alanında yapım videoları ve Youtube kanalı üzerinden planlarımız var.

Senatör, yazar arıyor muyuz? Kesinlikle!

Unutmayın siz ışıkla beraber olduğunuz taktirde nerede olursanız olun o ışığı yayacaksınız. Bilimle kalın!


Yayın Hakları

Telif Hakkı.

5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarı; Bu web sitesinin isim hakları, içeriği, şablonu, tasarımı ve site içindeki tüm dokümanlara ait hakları saklıdır. Site içerisinde yer alan sayfalarda aksi belirtilmediği sürece, site içindeki hiçbir doküman, sayfa, grafik, tasarım unsuru ve diğer unsurlar izin alınmaksızın kopyalanamaz, başka yere taşınamaz, alıntı yapılamaz, internet üzerinde veya her ne şekilde olursa olsun yayınlanamaz ve kullanılamaz (arama motorlarının dizinleri için kullandıkları geçici bellek kayıtlarından alınmış olsalar dahi). Bu web sitesini ziyaret eden misafirler, sitenin telif hakkı konusunda Kozmosun Genetiği sitesi kurucusunun tüm talep ve açıklamalarını kabul ettiklerini beyan ve taahhüt ederler. Hakları saklı tutulmuş eserler, Kozmosun Genetiği sitesi kurucusunun muvafakati olmadan hiç bir suretle çoğaltılamaz, alıntı yapılamaz, yayınlanamaz, başka bir yerde kullanılamaz, değiştirilemez veya ortadan kaldırılamaz.